decoration

Rodzinnie tematem hydroizolacji zajmujemy się już 34 lata. Jako Tam-Bud Projekt działamy od 2009 r.

Certyfikowany wykonawca hydroizolacji w systemie EPDM,  TPO, PCV

Jesteśmy jedną z trzech firm, które jako pierwsze zdobyły uprawnienia w systemie Brutt Saver w Polsce

O firmie

Od początku swojej działałności świadczyliśmy usługi wykonawcze i projektowe w zakresie zabezpieczenia obiektów budowlanych przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Zagadnieniem hydroizolacji zajmujemy się rodzinnie od 1986 roku odkąd istnieje firma Zakład Remontowo-Budowlany Franciszek Twardzik, pierwsza firma sprowadzająca i wykonujące hydroizolacje z pap termozgrzewalnych w Polsce.

 

Obecnie specjalizujemy się głównie w kompleksowym wykonawstwie i remontach dachów płaskich, tarasów, balkonów, hydroizolacjach fundamentów, płyt fundamentowych, zbiorników itp.

 

Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie jednakże zlecenia realizujemy na terenie całego kraju..

Posiadamy wyspecjalizowaną stałą kadrę pracowników, którzy dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom wykonują prace w pełni profesjonalnie.

 

Stosujemy wysokiej klasy materiały, stale poszukujemy także nowych rozwiązań i staramy się być prekursorem najlepszych systemów dostępnych na rynku.

W naszym regionie jesteśmy jedną z pierwszych firm, które zajęły się pracą z membraną EPDM Firestone, pierwsze szkolenie właściciel TAM-BUD PROJEKT odbył w 2006, czyli 5 lat przed założeniem działalności.

 

 

 

Staramy się spostać każdemu wyzwaniu. Obsługujemy klienta instytucjonalengo, developerów, generalnych wykonawców a także klienta indywidualnego. Najlepiej skontaktować się z nami już w fazie opracowywania projektu, doradzimy i pomożemy zaprojektować odpowiednie rozwiązania do danego obiektu

Zachęcamy do zapoznania się

z naszą ofertą. Chętnie służymy

doradztwem.

Chcę otrzymać ofertę